فلیپ چارت

پایه مدیریتی یا فلیپ چارت در مدل های متنوع وارداتی


فلیپ چارت شامل یک برد پایه دار است که دسته ای کاغذ سایز بزرگ به آن متصل میشود و امکان نمایش نوشته ها به گروهی از مخاطبان دارد.

کاغذ سایز 60×90 به تعداد مورد نیاز سوراخ یا پانچ شده و گیره های بالای فلیپ چارت قرار داده میشود. فلیپ چارت های تک پایه دارای چرخ بوده که به راحتی می توان در هنگام ارائه مطالب ان را جابجا کرد. در صورتی که بخواهیم مدل تک پایه به صورت ثابت در محل خود قرار بگیرد می توان چرخ های فلیپ چارت را باز کرد و پایه را بدون چرخ روی زمین قرار داد. فلیپ چارت سه پایه متحرک نبوده و از نوع ثابت می باشد. در فلیپ چارت ساده میتوان ارتفاع پایه ها را تغییر داد.

فلیپ چارت یا پایه مدیریتی در انواع خارجی و ایرانی مدل های سه پایه و تک پایه

  • فلیپ چارت وایت بردی مغناطیسی
  • پایه های قابل تنظیم
  • پایه های چرخدار
  • مرکز پخش کاغذ فلیپ چارت

اگر بخواهیم مطالب ما آماده برای ارائه به مخاطب باشد و هنگام ارائه مطلب زمانی برای نوشتن مطالب بر روی وایت برد هدر نرود بهترین گزینه فلیپ چارت است. فلیپ چارت مناسب برای اساتید دانشگاه، مدیران، بازرگانان و کارشناسانی که در جلسات می خواهند مطالبی را که آماده و نوشته شده باشد را ارائه دهند. مطالب بر روی کاغذ های بزرگ نوشته شده و به فلیپ چارت متصل می شود. ارائه دهنده مطالب به سادگی با ورق زدن کاغذ ها به ارائه مطالب می پردازد و در کوتاه ترین زمان و بدون هدر رفتن زمان مفهوم مورد نظر خود را به مخاطب انتقال می دهد.

پایه فلیپ چارت
فلیپ چارت مدیریتی